05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si
V petek, 7. 12. 2018, je ekipa starejših dečkov naše šole nastopila na področnem šolskem tekmovanju v rokometu. Tekmovanje je organizirala OŠ Livade v Izoli. Sodelovalo je 6 šol: OŠ Hrpelje, OŠ Sežana, OŠ Livade Izola, OŠ Koper, OŠ Ankaran in OŠ Antona Ukmarja Koper.
Naša ekipa je uvodni del turnirja odigrala zelo dobro in zmagala proti OŠ AU Koper in OŠ Livade Izola.
Polfinalno tekmo turnirja proti OŠ Sežana so naši začeli silovito in povedli s 6:1, visoko prednost so ohranjali do konca tekme.
Na finalni tekmi turnirja je bila nasprotnik ponovno OŠ AU Koper. Tekma je bila izenačena do zadnjih minut, igralo se je gol za gol, nakar so v zaključku tekme igralci naše šole ukradli nekaj žog nasprotniku in odločili tekmo v svojo korist.
V četrtfinale Slovenije sta se uvrstili prvo in drugo uvrščena ekipa – OŠ Hrpelje in OŠ Antona Ukmarja Koper.
Čestitamo!
Dostopnost