05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

DSCN1293

Četrtek, 15. 10. 2015

Štropotanje dežja celo noč ni obetalo nič dobrega

Vseeno nas je danes zjutraj razveselil tanek pas jasnine nad Padsko nižino. In ko smo ugotovili, da ne dežuje, smo se, en dva tri, odpravili ven. Eni na igrišče, tekmovali smo v različnih športnih igrah, drugi pa na zunanjo plezalno steno, kjer smo skoraj vsi z Jakovo pomočjo dosegli vrh. Ko se je po kosilu še posmejalo sonce, nismo oklevali niti sekunde. Takoj, ko se je hrana malo polegla, smo odkolovratili na Kolovrat, kjer smo si ogledali muzej 1. svetovne vojne na prostem. Zvečer smo sestavili svoj program, eni smo bili gledalci, drugi pa pevci in igralci.

Rega, rega … vedno večja je zadrega,

kvak, kvak, kvak, glej ga zlomka, bel oblak.

Sonce nas je le objelo,

vso naravo je segrelo.

Rega, rega, kvak, kvak, kvak …

poskočili smo iz mlak.

Več slik najdete TUKAJ

Dostopnost