05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

DSCN1144

Sreda, 14. 10. 2015

Rega, rega, kvak, kvak, kvak, nad nami je samo še siv oblak.

V dopoldanskem času nas je Zoran učil streljati z lokom in odkrili smo kar nekaj odličnih strelk in  strelcev. Ko je dež nekoliko ponehal, smo le uspeli zajeti nekaj svežega zraka: Ajevci smo obiskali Kavkno jamo, Bjevci pa smo se naučiti osnov nordijske hoje. Po kosilu smo se prepustili domišljiji in na majice risali motive znanih pripovedk iz okoliških krajev. Pred večerjo smo z Moniko zamesili kobariške štruklje, ki nam jih je kuhar Borut postregel kot posladek pri večerji. Bili so res odlični! Sledile so družabne igre in večerna zabava. Ob spremljavi kitare, nanjo je igral Matjaž, smo veselo prepevali slovenske in tuje pesmi.

Rega, rega, kvak, kvak, kvak, morda bo jutri nad nami bel oblak.

Več slik najdete TUKAJ

Dostopnost