05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si
Danes sta županja Občine Hrpelje-Kozina, gospa Saša Likavec Svetelšek, in ravnatelj OŠ Dragomirja Benčiča-Brkina, gospod Sebastijan Mavrič, v družbi predstavnikov občinske uprave, svetnikov in predstavnikov gradbenih izvajalcev ter arhitektov slavnostno predala v uporabo nov prizidek šole.

4 nove in sodobno opremljene učilnice ter kabineti že živijo svoj vsakdanji šolski živ-žav in so velik doprinos naši hitro rastoči šoli.

V krajšem kulturnem programu so s posipom poezije in zapisanih misli sodelovale učenke 8. razreda Gaja, Elisa in Živa. Živa in sedmošolka Tina sta zapeli v spremljavi Andreje Tomažič Hrvatin, članice Brkinske godbe 2000 Elina, Kristina M. in Kristina L. pa so nas s triom klarinetov pod mentorstvom Tomaža Škamperleta popeljale pod mavrico.

Foto: Gaia Mihalič, Simona Krebelj
Dostopnost