05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

 

erlok oder 4

 

V okviru tekmovalnega programa otroških gledaliških skupin, ki ga organizira Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, je 27. 03. naša šolska gledališka skupina učencem OŠ Divača predstavila detektivko Ko pride Šerlok Holms v Brkine.

Predstava je bila uprizorjena v novi večnamenski dvorani Rudolfa Cvetka v Senožečah.

Gledališčniki so gledalce povabili v svet navideznega šolskega zločina, ki vznemiri razred osnovnošolcev. S premišljeno igro in videoposnetki, s katerimi osumljenci dokazujejo svojo nedolžnost, nas igralci čisto do konca držijo v napetosti – kaj se je sploh zgodilo in kdo je kriv?

 Igralci so svoje delo odlično opravili in upamo, da bo Šerlok detektivsko popotovanje nadaljeval še na kakšnem odru.

V fotografski objektiv je utrinke s predstave ujel Andraž Makuc.

Petra Ražem

 

Dostopnost