Šolanje je učenje o tistem, za kar nisi vedel, da ne veš.«
Daniel J. Boorstin

Spoštovani učenci in starši!
Vrata šole se bodo po vedno prekratkih počitnicah zopet odprla v ponedeljek, 2. septembra, ob 08.00, kot je to običajno vsako leto. Prvi dan bo pouk potekal do 12.25 (5 šolskih ur z razredniki ter učitelji). Prvošolci bodo svoje devetletno popotovanje začeli uro kasneje, in sicer ob 9.00 uri.

Kosil v ponedeljek, 2. septembra, ne bo. Učenci domačini bodo odšli po pouku domov. Avtobusni razvoz vozačev prične ob 12.30.

Za učence, ki ta dan potrebujejo podaljšano bivanje, bo le-to seveda organizirano.

Malico prvi šolski dan dobijo vsi učenci, starše pa naprošamo, da odločitev o nadaljnji prijavi na malico in kosilo ustno sporočijo razredniku že prvi šolski dan.

Vozni redi bodo delno spremenjeni in bodo objavljeni na spletni ter FB strani šole, prevoznika pa se že vnaprej opravičujeta za začetniške nevšečnosti in morebitne zamude.

Sebastijan MAVRIČ, ravnatelj