05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

V četrtek,  17. maja  2018, smo se z enajstimi prostovoljkami udeležile Veselega dneva prostovoljstva, ki je letos potekal pod sloganom: »Prostovoljci kot vezivo družbe.« Naša dekleta so se letos prvič pomerila v gradnji energetskega stolpa, mimoidoče pa so pred našo  stojnico zabavale z igro: Pozitiva za vse! Iz ene škatle si izžrebal misel, v drugo pa si položil pozitivno misel. Z vsemi, ki jih je zanimalo, kaj počnemo kot prostovoljke, smo prijazno poklepetale in jim podarile simbolično darilce – v papir zavito seme sončnice. V  drugem delu popoldneva so se nam pridružili na stojnici še učenci prostovoljci iz OŠ Stranje, s katerimi smo izmenjali izkušnje in si izmenjali simbolična darilca. Popoldne je minilo v veselem in zabavnem vzdušju in domov smo se vrnile polne novih vtisov.

 

Danijela Želko, mentorica šolskih prostovoljk

 

Dostopnost