Spoštovani starši,

šolsko leto se bliža koncu, mi pa že načrtujemo dejavnosti za šolsko leto 2020/2021. Med temi sta tudi podaljšano bivanje in jutranje varstvo.

Podaljšano bivanje šola organizira za učence od 1. do 5. razreda in poteka od konca pouka do 16.40.

V času podaljšanega bivanja se učenci družijo, igrajo, sprostijo, učijo, pišejo domače naloge, ustvarjajo, imajo kosilo in popoldansko malico.

Vsi učenci vozači od 1. do 5. razreda morajo biti vključeni v podaljšano bivanje do 14.15, ko prične organiziran šolski razvoz domov.

Jutranje varstvo je namenjeno predvsem učencem 1. razreda. Poteka od 6.30 do pričetka pouka. Vanj bomo vključili tudi tiste učence od 2. do 4. razreda, ki nujno potrebujejo jutranje varstvo.

S šolskim letom 2020/2021 bo uradna komunikacija šola-starši potekala preko eAsistenta.

Zato bosta tudi prijavi v jutranje varstvo in podaljšano bivanje za prihodnje šolsko leto izvedeni v eAsistentu za starše.

Za prijavo otroka v jutranje varstvo in podaljšano bivanje se morate starši vpisati v eAsistent za starše.

V prilogi vam pošiljamo navodila za prijavo, ki jo uredite najkasneje do srede, 17. 5. 2020.

Vljudno vas prosimo, da se držite dogovorjenega roka, saj po tem datumu pričnemo z obdelavo podatkov in oblikovanjem oddelkov podaljšanega bivanja in jutranjega varstva za šolsko leto 2020/21.

Lepo vas pozdravljam.

Sebastijan MAVRIČ, ravnatelj

pdf button Navodila za prijavo učenca v jutranje varstvo ali podaljšano bivanje