05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Spoštovani, naša šola je sprejela preventivne ukrepe v zvezi s preprečevanjem širjenja koronavirusa:

  • ustanovljena je skupina, ki spremlja dogajanje in sprejema ukrepe,
  • čistilke razkužujejo kljuke in ograje,
  • na vstopnih točkah v šolo smo namestili razkužilo,
  • učenci so bili na temo preventivnih ukrepov poučeni pri razrednih urah in med poukom,
  • redno spremljamo poročila NIJZ.

Trenutno epidemija še ni razglašena, na našem ožjem območju konkretni primeri obolenj še niso bili zaznani. Kljub temu pa v skladu s priporočili svetujemo vsem staršem, da učenci, ki kažejo znake prehladnega obolenja, ostajajo doma. Na tak način se prepreči širjenje vseh prehladnih obolenj, ne samo koronavirusa. Prosimo za razumevanje in upamo, da se bomo s skupnimi močmi izognili obolenju.

Sebastijan MAVRIČ, ravnatelj

Dostopnost