05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

UTRINKIV okviru projekta »Popestrimo šolo« smo med zimskimi počitnicami izvedli počitniške aktivnosti, katerih glavni cilj je bil aktivno preživljanje prostega časa v smislu športa, zabave in ustvarjanja.

Tokrat smo se družili v Rodiku, Hrpeljah in Materiji. Jutro smo pričeli s pozdravom in spoznavnimi igrami, nadaljevali z izdelovanjem papirnatega zmaja, ki smo ga kasneje tudi preizkusili. Po igranju na svežem zraku smo se okrepčali s kokosovimi kroglicami, ki smo jih sami pripravili in se tako preizkusili tudi v vlogi slaščičarjev. Polni novih moči smo se podali na lov za zlato lisico, ki je tekmovalce razveselila s sladkim presenečenjem. Z nasmehom na obrazu smo se poslovili in se dogovorili, da se v naslednjih počitnicah zopet srečamo. 

učenci z učiteljicami

Slike:

{AG}slike_novice/2015_popestrili_smo_si_pocitnice{/AG}

 

Dostopnost