05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

V februarju so učenci sodelovali na mednarodnem likovnem natečaju, ki ga že 27. leto razpisuje OŠ Danila Lokarja Ajdovščina z naslovom Kraj, tokrat Kraj v zelenem.

V petek, 19. 4. 2024, je bila podelitev nagrad. Izkazali so se tudi naši učenci, saj so nagrade prejeli kar štirje učenci OŠ Dragomirja Benčiča Brkina Hrpelje. Med nagrajenimi učenci iz prvega triletja sta nagrado prejela Gašper Mezgec, bronasto priznanje in Jure Kavrečič, srebrno, oba učenca 1. a razreda, ki sta ustvarjala z mentoricama Petro Vidmar in Martino Škerjanc. Med učenci zadnjega triletja, ki sta ustvarjala pri pouku likovne umetnosti, sta Tibor Mihič Radivo in Matej Cek prejela za barvni linorez zlato priznanje.

Vsem nagrajencem čestitam!

Profesorica likovne umetnosti Vesna Marion, Petra Vidmar in Martina Škerjanc

Dostopnost