05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

V ponedeljek, 16. 12. 2019, so učenci 3. a in učenci, ki obiskujejo interesno dejavnost Glasbeni Miš Maš, skupaj z mentoricami Ivjano Rožac, Fanči Klobučar in Majo Sulčič, razveselili prijazne gospe, uporabnice Dnevnega centra Ruj. Učenci so jim povedali, da so jih želeli obiskati, saj se v podaljšanem bivanju vsak dan igrajo v njihovi bližini. V krajšem in pristnem programu so jim otroci zapeli, zaigrali in prebrali nekaj najlepših želja. Marsikatero oko se je zarosilo in nasmeški na obraze so se zarisali nasmeški. Ob zaključku se nam je zahvalila tudi županja, ga. Saša Likavec Svetelšek. Učenci so vsem podarili prisrčna darilca iz papirja, ki so jih izdelali učenci 3. a, 3. b in 4. b v podaljšanem bivanju, mi pa smo dobili v dar čudovitega dobrega moža, ki nam bo krasil učilnico in nas za vedno spomnil, kako pomembno je medgeneracijsko druženje. Otroci so se razveselili še okusnih piškotov, ki so jih za nas spekli v Ruju. Hvala Dnevnemu centru Ruj, vsem uporabnicam in njihovim delavkam, za tako lep sprejem. Dogovorili smo se, da nas naslednjič one obiščejo na šoli.

Maja Sulčič

Dostopnost