05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Na šolo sta v novem šolskem letu ob naši spodbudi spet prišla terapevtski par Tamara in psička Chispa. Prihajata iz društva Tačke Pomagačke. Z otroki naše šole bosta brali in se učili. Pogovarjali se bosti z vsemi nami in nas učila o odnosih, odgovornosti do psičkov, živali in nasploh. Z njima bodo sodelovali različni razredi in otroci. Vsa leta, odkar sodelujemo v projektu Beremo s psičkom, opažam, da je za otroke čast ter veselje brati in se učiti s psičko in Tamaro. Vsak teden komaj čakajo, da prideta na šolo. Otroci radi berejo in se učijo z njima. Psička jih vedno mirno posluša. Lahko jo božajo, čutijo njeno mehkobo, prijaznost in toplino. Postanejo pogumnejši, izgubljajo strah. Zaradi vsega tega … srčno ter dobrodošli, Tamara in Chispa.Uspešno šolsko leto z nami.

Fanči Klobučar

Dostopnost