05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Pozdravljeni, prijatelji naše šole!

Smo razigrana ekipa ustvarjalnih osmošolcev in odločili smo se, da v decembru ‘ugrabimo’ FB in spletno stran naše šole. Izključno z dobrimi nameni, seveda! Radi bi vas povabili k sodelovanju: vsi skupaj bomo poskrbeli, da bodo prihajajoči praznični tedni še bolj čarobni.

Za vas smo pripravili ADVENTNI KOLEDAR: vsak dan bomo z novo mislijo odštevali dneve do božiča. 🎅🤶

Poleg tega vam bomo vsak teden postavili tematsko nalogo ali izziv. Z vašimi družinskimi člani se boste lahko ob ustvarjanju super zabavali, posneli kakšno fotografijo in nam jo poslali. Ob koncu tedna bomo pripravili kolaže fotografij in jih objavili na spletni strani šole.

Tudi na daljavo si lahko ostanemo blizu in si polepšamo decembrske dni. Zato se nam pridružite in odštevajte z nami! 🎄

Naj se veseli december začne! 🎉

Ekipa šolskega glasila OŠ DBB Hrpelje

Dostopnost