05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Ko smo že mislili, da bo šolska gledališka skupina za vse sodelujoče le še droben, a lep spomin tega šolskega leta, nas je razveselil topel odziv dveh ilirskobistriških šol, in sicer OŠ Antona Žnideršiča in OŠ Dragotina Ketteja, ki so si za kulturno obarvan junijski dan zaželeli ogled našega muzikala.

V dvorani Kulturnega doma na Vidmu smo v ponedeljek, 5. junija, tako uprizorili drugo ponovitev predstave, ki je osnovana na pripovedi Mihe Mazzinija, in s pevskimi, plesnimi in igranimi deli navdušili še tiste učence, ki so morebiti na začetku še malo tipajoče spremljali našo odrsko postavitev. Glasen aplavz je na koncu povedal vse. Da so se naši gledališčniki, učenke pevskega zbora in glasbenice ter plesalke odlično odrezali in ponesli dober glas tudi izven našega šolskega okoliša.

Dostopnost