Šola sodeluje s starši v obliki:
– govorilnih ur vsak drugi torek v mesecu od 16:00 do 17:00
– roditeljskih sestankov,
– individualnih pogovorov,
– predavanj in delavnic za starše,
– dopoldanske – tedenske govorilne ure potekajo po spodnjem urniku.
DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 2022/23
zbornica – 05 689 20 65
kabinet razredne stopnje (kabinet RS) – 05 689 20 69
knjižnica – 05 689 20 64
kabinet ŠPO – 05 689 20 68
kabinet RAČ – 05 689 20 63
šolska svetovalna služba (ŠSS) – 05 689 20 71
pisarna ravnatelja – 05 689 20 61
pisarna pomočnice ravnatelja – 05 689 20 62
1.-5. razred
Učitelj | Dan | Ura | Prostor |
Andrejka Lukač | četrtek | 1.ura (8.00-8.45) | pisarna pomočnice ravnatelja |
Ivjana Rožac | petek | 5.ura (11.40-12.25) | zbornica |
Jasmina Bubnič | torek | 2.ura (8.50-9.35) | kabinet RS |
Jerica Carič | četrtek | 3.ura (10.00-10.45) | zbornica |
Kristina Gustinčič | sreda | 4.ura (10.50-11.35) | zbornica |
Ksenija Generali | ponedeljek | 1.ura (8.00-8.45) | zbornica |
Marija Sladič | ponedeljek | 4.ura (10.50-11.35) | zbornica |
Martina Kandare | ponedeljek | 3.ura (10.00-10.45) | kabinet RS |
Martina Škerjanc | četrtek | 5.ura (12.00-12.20) | kabinet RS |
Mojca Čermelj | ponedeljek | 4.ura (10.50-11.35) | kabinet RS |
Monika Gombač | sreda | 4.ura (10.50-11.35) | kabinet RS |
Natalija Volf | torek | 3.ura (10.00-10.45) | kabinet RS |
Nuša Pangos | petek | 2.ura (8.50-9.35) | zbornica |
Petra Vidmar | petek | 5.ura (12.00-12.20) | kabinet RS |
Sabina Jejčič Turk | četrtek | 4.ura (10.50-11.35) | zbornica |
Sandra Vuleta | torek | 4.ura (10.50-11.35) | kabinet RS |
Sebastijan Mavrič | ponedeljek | 2.ura (8.50-9.35) | pisarna ravnatelja |
Suzana Bernetič | torek | 5.ura (11.40-12.30) | kabinet RS |
Tina Babuder | ponedeljek | 5.ura (11.40-12.30) | kabinet RS |
Tina Šmerc Višnjevec / Klara Valenčič |
sreda | 5.ura (11.40-12.30) | kabinet RS |
6.-9.razred
Učitelj | Dan | Ura | Prostor |
Anita Penko Maslo | torek | 11.10-11.35 | zbornica |
Ava Slejko | sreda | 4.ura (10.50-11.35) | kabinet ŠPO |
Barbara Hrvatin Novak | torek | 2.ura (8.50-9.35) | kabinet TJA |
Daša Rebec | ponedeljek | 11.45-12.15 | zbornica |
Dejan Čeranič | torek | 2.ura (8.50-9.35) | kabinet ŠPO |
Frančiška Klobučar | torek | 5.ura (11.40-12.25) | zbornica |
Helena Menger | sreda | 3.ura (10.00-10.45) | kabinet TJA |
Jaka Nemanič | petek | 2.ura (8.50-9.35) | zbornica |
Jaka Višnjevec | torek | 10.00-10.25 | zbornica |
Ingrid Škerjanc | sreda | 4.ura (10.50-11.35) | zbornica / kabinet RAČ |
Mirjana Metlika | torek | 4.ura (10.50-11.35) | kabinet KEM |
Peter Kastelic | torek | 3.ura (10.00-10.45) | kabinet ŠPO |
Rosana Švara | petek | 3.ura (10.00-10.45) | zbornica |
Sandra Starc | četrtek | 2.ura (8.50-9.35) | kabinet MA-FI |
Simona Krebelj | četrtek | 2.ura (8.50-9.35) | učilnica SLJ |
Suzana Štavar | torek | 2.ura (8.50-9.35) | učilnica ZG-GE |
Tjaša Trampuž | četrtek | 3.ura (10.00-10.45) | kabinet SLJ |
Vesna Marion | četrtek | 12.00-12.25 | učilnica LUM |
Učitelji dodatne strokovne pomoči
Učitelj | Dan | Ura | Prostor |
Lilijana Drobnjak | ponedeljek | 12.00-12.25 | kabinet ISP |
Maja Hlad Križman | četrtek | 4.ura (10.50-11.35) | kabinet RS |
Maja Sulčič | torek | 1.ura (8.00-8.45) | pisarna ŠSS |
Tea Kocjančič / Lejla Šumić | ponedeljek | 5.ura (11.40-12.25) | kabinet DSP |