05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

ZAČETEK ŠOLSKEGA LETA 2015/2016

Vsega lepega je enkrat konec, poletne počitnice so za nami in v torek, 1. septembra 2015, bo kot običajno šola odprla svoja vrata našim osnovnošolcem in ob 8.00 pričnemo z poukom. Prvi dan bo pouk potekal do 11.35 (4 šolske ure z razrednikom). Prvošolci bodo šolski prag prestopili ob 10 h.

Kosil v torek, 1. septembra, ne bo. Učenci domačini bodo odšli po pouku domov. Avtobusni razvoz vozačev prične ob 11.45. Za učence, ki ta dan potrebujejo podaljšano bivanje, bo le-to seveda organizirano.   

Malica bo prvi šolski dan pripravljena za vse učence. Starše naprošamo, da se odločijo o prijavi na malico in kosilo ter odločitev ustno sporočijo razredniku že prvi šolski dan.  

VOZNI REDI 2015/2016

Občina Hrpelje-Kozina je na razpisu izbrala novega prevoznika, ki bo v prihajajočem štiriletnem obdobju prevažal naše učence v šolo in domov. Vozni redi so objavljeni na spletni strani šole (TUKAJ), prevoznik pa se že vnaprej opravičuje za morebitne začetniške nevšečnosti in morebitne zamude.

Ravnatelj

Sebastijan Mavrič

Dostopnost