05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si
V ponedeljek, 26. 11. 2017, je ekipa naše šole nastopila na polfinalu šolskega športnega tekmovanja iz akrobatike. Tekmovanje, na katerem je tekmovalo več kot 200 učencev in učenk iz 22 šol, je organizirala OŠ Dušana Bordona iz Kopra. Ekipa naše šole v sestavi Ema Zupančič, Kristina Mezgec, Elisa Delalić in Julija Žerjal je nastopila ekipno v kategoriji najmlajših deklic in osvojila 7. mesto. Vse učenke so nastopile zelo dobro in prikazale ogromno gimnastičnega znanja.
V kategoriji mlajših deklic posamično se je s svojim nastopom izkazala učenka 4. b razreda Luna Babić in osvojila 3. mesto. Z odlično izpeljano vajo se je uvrstila na šolsko finalno tekmovanje SLO, ki bo naslednji teden v Brežicah.
Čestitamo vsem nastopajočim!
Za aktiv Športa, Peter Kastelic
  
Dostopnost