05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Spoštovani starši,

v torek, 25. 2. 2020, bomo na Osnovni šoli Dragomirja Benčiča – Brkina Hrpelje, v sodelovanju z Občino Hrpelje-Kozina, organizirali pustovanje.

Pouk se bo za učence pričel ob 13.30, ob 15.00 pa bo pustna povorka krenila izpred šole proti Kozini. Pridružila se nam bo tudi Brkinska godba 2000 ter nekaj gostujočih pustnih skupin, na Kozini pa nas bodo pričakali Lisjaki, ki bodo poskrbeli za glasbeno kuliso in pustno rajanje. Razvoz vozačev domov prične ob 17.30 izpred šole.

Na šoli bo organizirano dopoldansko varstvo. V kolikor bi ga vaš otrok (1.–5. razred) potreboval, uro jutranjega prihoda v šolo sporočite razredniku do petka, 14. 2. 2020, da pravočasno naročimo hrano (malica in kosilo).

Prilagojen urnik šolskih prevozov si lahko pogledate na spodnjih povezavah:

 

Malica bo pripravljena za vse učence, kosil pa ta dan ne bo.

V primeru slabega vremena bomo pustno rajanje izpeljali v telovadnici.

Na pustno povorko ste vljudno vabljeni tudi starši in ostali družinski člani, pridružite se nam!

Sebastijan MAVRIČ, ravnatelj

Dostopnost