05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Spoštovani učenci in starši!

“Čas je največja razdalja med dvema krajema.” (T. Williams)  in v  šoli bi mi te razdalje opredelili kot razdalje med dvojimi počitnicami. Le-teh je nepreklicno konec in vstopamo v novo šolsko leto z oznako 2018/19.

Vrata šole se bodo za osnovnošolce odprla v ponedeljek, 03. septembra, ob 08.00, kot je to običajno vsako leto. Prvi dan bo pouk potekal do 12.25 (5 šolskih ur z razredniki ter učitelji). Prvošolci bodo tokrat šolski prag prestopili šele popoldan ob 16.30.

Kosil v ponedeljek, 3. septembra, ne bo. Učenci domačini bodo odšli po pouku domov. Avtobusni razvoz vozačev prične ob 12.30. Za učence, ki ta dan potrebujejo podaljšano bivanje, bo le-to seveda organizirano.

Malica bo prvi šolski dan pripravljena za vse učence. Starše naprošamo, da se odločijo o prijavi na malico in kosilo ter odločitev ustno sporočijo razredniku že prvi šolski dan.

Vozni redi (minimalno spremenjeni) bodo v naslednjih dneh objavljeni na spletni  ter FB strani šole, prevoznik pa se že vnaprej opravičuje za začetniške nevšečnosti in morebitne zamude.

Vozni redi

Sebastijan MAVRIČ, ravnatelj
OŠ DBB Hrpelje
Reška cesta 30
6240 Kozina
T.:  05 689 20 60
M:  041 699 070
E:   sebastijan.mavric@gmail.com
W:  www.os-hrpelje.si

Dostopnost