05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Letos smo se učenci obeh četrtih razredov odzvali povabilu s strani občine, da bi se udeležili ODPRTE MEJE. Seveda ne gre zamuditi tako lepega in drugačnega dogodka. 22. 3. 2019 smo se tako odpeljali v Boljunec, kjer so nas, tako kot vedno, odlično sprejeli. Najprej smo z učenci iz Doline prisluhnili predavanju o živalskem svetu Naravnega rezervata doline Glinščice, nato smo iz mavca izdelali čisto prave živalske sledi, ki smo jih odnesli domov. Po uvodnem “teoretičnem” in praktičnem delu smo se z nestrpnostjo podali v lepote doline Glinščice. Ob strokovnem vodenju smo po poti spoznali marsikatero zanimivo stvar, predvsem pa smo uživali ob pogledu na čudovit kanjon, prebujajočo se naravo in mogočen slap. Narava vsekakor ni nikogar pustila ravnodušnega.

Več slik najdete TUKAJ.

Učenci 4.a in 4.b  z učiteljicama

Dostopnost