05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

V petek, 16. 5. 2014, je bila na OŠ Danila Lokarja Ajdovščina zaključna prireditev, kjer so podelili nagrade in priznanja za likovna dela. Šola že 18. leto razpisuje likovni natečaj, ki se je najprej imenoval »Kraj v katerem živim«, letošnji naslov natečaja pa je bil »Kraj odtisnjen v spomin«. Na natečaj je prispelo veliko kvalitetnih del, je povedal ravnatelj šole Vladimir Bačič, ki je tudi sam profesor likovne umetnosti. Komisija je 10 del nagradila, 108 pa jih je izbrala in razstavila. Med nagrajenci je tudi učenec naše šole Jaka Višnjevec iz 8. b razreda, ki se je podelitve udeležil in prejel praktično nagrado. Med razstavljenimi deli pa so tudi grafični listi Deje Juriševič iz 7. a, Eme Grmšek iz 6. b in Domna Križmana iz 6. a razreda.

Nagrajencu in razstavljalcem čestitam!

Profesorica likovne umetnosti Vesna Marion

Slike:

{AG}slike_novice/2014_likovna_nagrada{/AG}

Dostopnost