Spoštovani starši,

na podlagi spremljanja trenutne situacije v zvezi s koronavirusom smo na naši šoli sprejeli dodatne preventivne ukrepe, zato je od danes (sreda, 11. 3. 2020) do preklica:

1. vstop v prostore šole (garderoba, razredi, večnamenski prostor) dovoljen le našim učencem, zaposlenim ter staršem prvošolcev. Stik z ostalimi učenci lahko starši vzpostavite prek dežurnega učenca, domofona pri vhodu za obiskovalce ali drugih zaposlenih na šoli (učitelji, hišnik, čistilke).

2. odpovedane so popoldanske dejavnosti v večnamenskem prostoru in razredih za zunanje uporabnike in izvajalce (gibalne urice, plesna šola Mavrica, aerobika, koronarno društvo, joga, transmisija).

3. govorilne ure se do preklica izvajajo le po telefonu ali po elektronski pošti.

Hvala za razumevanje.

Ravnatelj: Sebastijan MAVRIČ