05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

V petek, 23. marca 2018, so se v Škocjanskem zatoku v Kopru ponovno zbrali učenci OŠ Lucija, Prade, Ankaran, Hrvatini, Hrpelje, Divača, Sežana, Dutovlje in Komen na 13. tradicionalnem slikarskem extemporu, ki ga organizira OŠ Elvire Vatovec Prade in Društvo za opazovanje in proučevanje ptic Slovenije (DOPPS),v sodelovanju z Društvom likovnih pedagogov Primorja. Iz naše šole so se ga udeležile učenke Likovnega snovanja 3: Ajla Kekić, Valentina Sinkovič in Lea Kramar. V krasnem sončnem dopoldnevu je nastalo veliko zanimivih slik, ki so prikazovale detajle narave v Škocjanskem zatoku.

Po končanem delu se je sestala komisija, ki je med nastalimi deli tri nagradila. Ponosni smo, saj se je med nagrajence uvrstila učenka Lea Kramar.

 

Vesna Marion, OŠ DBB Hrpelje

Dostopnost