OBVESTILO IN VABILO

Na Osnovni šoli Dragomirja Benčiča – Brkina Hrpelje bomo soboto, 7. 4. 2018, izvedli dan šole z naslovom »ZDRUŽENI V RAZNOLIKOSTI«. To je hkrati tudi zaključna prireditev dvoletnega sodelovanja v projektu Evropske unije  »EU4me« (Evropska unija zame) s Fakulteto za družbene vede.

Spoštovani starši, vabimo vas, da se nam ob 10.15 pridružite in od blizu spoznate značilnosti držav Evropske unije, saj se je vsak razred prelevil v eno izmed držav članic.

Zaradi nemotenega poteka otvoritvene prireditve bo cesta mimo vhoda v šolo zaprta od 10.00 do 10.30. Parkirate lahko na makadamsko parkirišče za trgovino Fama.

Učenci boste na ta dan s šolskimi dejavnostmi začeli ob 8.00. V šoli boste dobili šolsko malico. Kosil ne bo. Jutranji prevoz v šolo bo organiziran po običajnem urniku. Po potrebi (prijave) bo organiziran tudi prevoz domov.

Udeležba na dnevu šole je obvezna za vse, saj je bil  ta dan že predhodno določen v šolskem koledarju Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport (to ni nadomeščanje stavke).

PROGRAM PRIREDITVE

Otvoritvena prireditev bo ob 10.15 pred glavnim vhodom v šolo. V primeru dežja, bo otvoritev potekala v šoli.

V nadaljevanju si boste po učilnicah lahko ogledali razstave in ob določenih urah poslušali štiri izbrane predstavitve.

10.45 – 1. PREDSTAVITEV V RAZREDU

11.05 – 2. PREDSTAVITEV V RAZREDU

11.25 – 3. PREDSTAVITEV V RAZREDU

11.45 – 4. PREDSTAVITEV V RAZREDU